26 Nisan 2014 Cumartesi

Ürün İncelemesi: Rival de Loop Clean & Care kuru ve hassas ciltler için ginko ve salatalık özlü tonik


Merhabalar,


Herkese iyi haftasonları.


Bu hafta blog'ta; tamamen vegan, Vegan logolu, Tr'de yaygın Rossmann mağazalarından kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve bütçe dostu uygun fiyatlı bir toniğimiz var.


Rival de Loop Clean & Care trockene und sensible haut Ginkgo & Gurkenextrakt Pflegendes Gesichtswasser :

Rival de Loop markasına ait Temizlik ve Bakım serisinden kuru ve hassas ciltler için ginko ve salatalık özlü tonik

Öncelikle belirtmeliyim ki ürün, Vegan Derneği'nin Vegan Sunflower logosunu taşıyor. Vegan Sunflower logo'nun güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi için BURAYA TIK!


Sabah ve akşam rutin cilt bakımının bir parçası olarak kullanıyorum. Cilt temizliği sonrası/nemlendirme öncesi bir pamuk yardımıyla göz çevresi hariç tüm yüzümü bu tonikle siliyorum. Kokusuyla ve yapısıyla cildi kurutmadan yatıştırıyor ve gözenekleri sıkılaştırıp nemlendirici ürünler öncesi cildi hazırlıyor.
Wurde speziell für die bedürfnisse der trockenen und sensiblen haut entwickelt. die alkoholfreie formulierung reinigt sanft ohne den säureschutzmantel anzugreifen und die haut auszutrocknen. Hochwertige Inhaltsstoffe wie ginkgo und gurkenextrakt schützen vor freien radikalen und spenden wohltuende feuchtigkeit. Ihre haut wird auf die darauf folgenden rival de loop pflegeprodukte optimal vorbereitet. Ergebnis: die haut ist sanft gereinigt und zart gepflegt.

"Kuru ve hassas cilt ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiştir. Alkol içermeyen formülü, cildi kurutmadan ve cildin koruyucu tabakasına zarar vermeden nazikçe temizler. Ginko ve salatalık extresi gibi değerli içeriklerle serbest radikallere karşı koruma ve yatıştırıcı nem sağlar. Cildiniz uygulayacağınız sonraki Rival de Loop bakım ürünleri için en iyi şekilde hazırlanır. Sonuç: Cildi nazikçe temizler ve hassas bakım yapar."


Paraben ve silikon içermiyor. Cilde uyumluluğu dermatolojik olarak test edilmiş. Ph-nötr. Yani cildin kendi doğal ph dengesini bozması söz konusu değil.
Ürünün 200 ml ambalajdaki fiyatı 9,90. Rossmann mağazalarında bulabilirsiniz.


Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Sizin kullandıgınız vegan tonikler neler? Bu ürüne dair ya da diğer vegan tonik deneyimlerinizi yorumlarınızla paylaşabilirsiniz.


Sevgiler,
Vegan Kozmetik


Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar