27 Şubat 2014 Perşembe

Doa Kozmetik alışverişim


Merhabalar!


Doa Kozmetik'ten indirim fırsatını kaçırmadan verdiğim siparişim bugün elime sorunsuz ulaştı. Yağ, sabun ve shea butter siparişime, 1 adet saç toniği ve doğa dostu bez çanta hediye eklemişler. Elbetteki çok hoşuma gitti. Özellikle bez çanta üzerindeki mesajı keyifle taşıyacağım.
Peki yağları nasıl değerlendireceğim?

Kara üzüm yağı, nar çekirdeği yağı, argan yağı ve pirinç kepeği yağı ile doğal kil ile karıştırarak saç ve yüz maskeleri yapmayı planlıyorum. Maskelerimi ve sonuçlarını mutlaka burada paylaşıyor olacağım. Badem, susam ve hint yağlarını da kaş ve kirpik bakımı için kullanacağım. Sabunları ister banyo sabunu, ister günlük yüz temizleme sabunu olarak kullanabiliyorsunuz. Shea butter ise, benim gece kremi yerine kullanmayı planladığım bir krem. Daha önce minik boyunu alıp kullandığım için muhteşem bir nemlendirici ve bakım etkisi olduğunu biliyorum. Özellikle benim gibi kuru bir cilde sahipseniz, tavsiye ederim. Shea butter ile ilgili daha detaylı bilgiye kaynağından ulaşmanız için; TIK TIK

Sabunlar hariç hepsinin içeriği %100 bitkisel hammaddeler, yani %100 vegan ve vejetaryenler için uygun. Ancak sabunlarda içindekiler kısmında, sabun bazı ve gliserin ifadelerine rastladım. Bunlarla ilgili detaylı bilgi almak üzere Doa Kozmetik'e mail atıp, bu post'a güncel bilgi olarak eklemeyi düşünüyorum.


Ürünlerin gramaj ve fiyatlarını da genel bilgi olarak aşağıda paylaşıyorum. Tabi bu fiyatların %50'ye varan indirim dönemine ait fiyatlar olduğunu hatırlatmak gerek. Güncel fiyatlara ve ürünlere BURADAN ulaşabilirsiniz.Argan yağı                                     10 ml 4,05 tl

Pirinç kepeği yağı                         10 ml 3,24 tl

Kara üzüm çekirdeği yağı           20 ml 2,70 tl

Nar çekirdeği yağı                        20 ml 2,70 tl

Hint yağı                                        20 ml 2,43 tl

Badem yağı                                    20 ml 2,43 tl

Susam yağı                                     20 ml 1,62 tl

Defne sabunu                               100 gr 1,62 tl

Yosun sabunu                               100 gr 1,62 tl

Shea butter                                   100 ml 5,40 tl

Benim özellikle bakım maskeleri için, hem çok uygun fiyatlı, hem güvenilir, hem de cruelty free çözüm önerim Doa Kozmetik yağları.. Doa Kozmetik ve doğal yağlarla ilgili fikir ve önerilerinizi merakla bekliyorum. Blog'un gelişimi için yorumlarınız çok değerli.


Sevgiler,
Vegan Kozmetik

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar