6 Mart 2014 Perşembe

Gratis İndirim Haberi!


Merhabalar!

Dünya kadınlar gününe özel indirim haberleri gelmeye başladı. Gratis'te 6-9 Mart tarihlerinde Peta Leaping Bunny logolu ve USDA Organik sertifikalı Giovanni şampuan, saç kremi ve saç bakım ürünlerinde %50 indirim var. 
Ürün ambalajlarının arkasında logonun yanı sıra, içeriklerin %100 vejetaryen olduğu ve hayvanlar üzerinde test edilmediği bilgisi yer alıyor. Veganlar için de uygun olup olmadığı, her ürün için içindekiler listesinden kontrol edilebilir.
250 ml ambalajdaki şampuan ve saç kremlerinin ortalama fiyatı 17,00 tl iken, şu anda %50 indirim ile 8,5 tl'ye alabilirsiniz.


Şu anda indirimde olan ve ambalajlarının üzerinde "No animal testing" ibareleri gördüğüm bir diğer marka Bee Beauty idi. Bu markanın da duş jelleri, vücut losyonları, sıvı sabunları vs. var. Yalnız ürün içeriklerinin tercihinize göre vejetaryen ya da vegan olup olmadığının içindekiler listesinden kontrol edilmesinde fayda var. Zira yalnızca hayvanlar üzerinde test yapmadıklarını söylemişler. İçeriklerin hayvan sömürüsünden elde edilmediğine dair bir bilgi yok.


Yine aynı şekilde Gratis'te satılan The Balm markasında da indirim var. The Balm'ın da web sitesinde cruelty free olduğu bilgisi bulunuyor. Ancak aldığım geri bildirimler sebebiyle, içeriklerin vegan-vejetaryen olup olmadığı konusunun şüpheli olduğunu söyleyebilirim. Bu markadan satın alacağınız her ürün için içindekiler listesini kontrol etmenizi tavsiye ediyorum.Sevgiler,
Vegan Kozmetik

Hiç yorum yok:

Popüler Yayınlar